ВасильковськийІгорІгорович

Я — український підприємець. Здобув три вищі освіти, отримав фах юриста, правознавця та економіста. Недовгий час працював у податковій міліції. Потім всі отримані знання та навички стали у нагоді у спільному з батьком бізнесі — промислово-будівельній групі «Камбіо-Інвест», де я працюю вже 10 років. Зараз займаю посаду члена наглядової ради ПБГ. Понад 25 підприємств холдингу нині працюють у різних куточках України.

Illustration
icon

Цінності

Мої основні життєві принципи: тримати слово, відповідати за тих, за кого я опікуюсь, особливо підлеглих. Лозунг мого життя: «Мрії не працюють, поки не працюєш ти».

icon

Цілі

Зупинити втечу українців з України. Мотивувати молодь залишатися в країні. В ідеалі, повернути всіх додому. Для цього треба створити робочі місця, відбудувати розвинуту інфраструктуру, забезпечити всім необхідним соціальну сферу — школи, лікарні, дитсадки, відновити систему позашкільного виховання — образотворчі гуртки та спортивні секції.

icon

Соціальна відповідальність

Інтереси народу України — єдине, що я зобов’язуюся відстоювати у Верховній Раді. Як представник виборців у Парламенті, я гарантую, що буду віддавати свій голос лише по совісті. Мене цікавить думка кожного мешканця 139 округу, тому зустрічі, звіти про роботу стануть регулярними.

Зв’язатись за телефоном
0 800 337 971


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності